Ewa Boszkowska - Coaching | Szkolenia

Jestem Ewa Boszkowska

Jestem prawniczką, coachką, studentką psychologii.
 
Na co dzień wspieram innych w odkrywaniu własnej drogi i budowaniu dobrej codzienności zgodnie z ich własnymi wartościami. Prowadzę sesje coachingowe, szkolenia i warsztaty.

Moja droga

Moja droga nie zawsze była oczywista. Kiedyś myślałam, że moim miejscem na ziemi jest sala sądowa. Na prawo poszłam z przypadku – bo nie wiedziałam co chcę robić w życiu, a ten kierunek wydawał się w miarę konkretny, biorąc pod uwagę moje zacięcie humanistyczne. Aplikację adwokacką wybrałam, bo spodobały mi się praktyki w kancelarii.

Trzy lata aplikacji były dla mnie cenną lekcją. Musiałam zmierzyć się ze stresem, nieśmiałością, strachem przed wystąpieniami publicznymi (wystąpieniami przed sądem), wieloma obawami, pracą w różnych, czasami bardzo trudnych warunkach. To był jeden z najbardziej rozwojowym okresów w moim życiu.

Jednak z czasem poczułam, że coś mnie w tej pracy uwiera. Na początku było to uczucie tak nieznaczne, że prawie niezauważalne, ale stopniowo przybierało na sile. To był czas, w którym skonfrontowałam moją wizję życia, moje marzenia, moje wartości z tym, co robię na co dzień i doszłam do wniosku, że chcę czegoś innego, że chcę czegoś więcej. Dlatego po skończeniu aplikacji adwokackiej stwierdziłam, że nie chcę być adwokatem. Nie zliczę ile razy wtedy usłyszałam, że zwariowałam. Nie było mi łatwo, ale miałam głębokie przekonanie, że robię dobrze.

Zaryzykowałam, a dziś dzięki mojej pasji i doświadczeniu staram się inspirować innych do odkrywania własnej drogi i budowania dobrej codzienności.

Ewa Boszkowska - Coaching | Szkolenia
Ewa Boszkowska - Coaching | Szkolenia

Co robię?

Jako coachka oferuję wsparcie w osiąganiu celów życiowych oraz świadomym budowaniu wartościowej przyszłości.

Prowadzę również szkolenia i warsztaty, które pomagają rozwijać umiejętności interpersonalne, lepiej radzić sobie ze stresem oraz wspierać budowanie zdrowych relacji.

Moja historia jest dowodem na to, że można odnaleźć swoją pasję i sens życia nawet po zmianie kierunku zawodowego, chociaż czasami nie dzieje się to od razu, a zmiany potrafią być dla nas przerażające.

Kombinacja prawa i psychologii pozwala mi spojrzeć na wyzwania życiowe z różnych perspektyw, co wzbogaca moją praktykę coachingową.

Moje wykształcenie

  • W 2013r., ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, a następnie odbyłam aplikację adwokacką przy Krakowskiej Izbie Adwokackiej
  • W 2023r., ukończyłam licencjackie studia na kierunku : Psychologia Coachingu: Wsparcie, Rozwój, Mediacje w Wyższej Szkole Europejskiej im. Księdza Józefa Tischnera w Krakowie i uzyskałam tytuł licencjata broniąc pracę dyplomową „Nastawienie do stresu w zawodzie prawnika”
  • Dodatkowo, aby lepiej wspierać klientów coachingowych, ukończyłam IV-stopniowy kurs coachingu na Uniwersytecie SWPS
  • Obecnie studiuję Psychologię na studiach II stopnia (na ścieżce klinicznej) na Uniwersytecie SWPS w Katowicach
  • Jestem Praktykiem Metody Kids’Skills – brałam również udział w szkoleniu z Benem Furmanem, twórcą metody
  • Ukończyłam szkolenie I stopnia z Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach (TSR), wykorzystuję to podejście w pracy coachingowej
  • Jestem wolontariuszką na dziennym oddziale psychiatrycznym rehabilitacyjnym

Prowadzę również Podcast i kanał na YouTube
o dobrej codzienności!