You are currently viewing Share Week 2018 !

Share Week 2018 !

W zeszłym roku, wskazując swoje blogi w ramach akcji Share Week, pisałam o tym, że zawsze jest dobry czas, żeby dzielić się wartościowymi treściami. Dziś chciałabym również napisać, że zawsze jest dobry czas na to, żeby podziękować ich twórcom. Blogosfera wiele w moim życiu zmieniła, jeszcze na długo zanim sama zaczęłam własne blogowanie. A teraz wiem co nieco o tym, jak wygląda tworzenie własnych treści, ile to wymaga pracy i zaangażowania i jak ważny jest feedback od czytelników. Dla mnie, każda informacja od Was – Czytelników, o tym, że jakiś wpis okazał się ciekawy, przydatny, interesujący czy inspirujący, jest na wagę złota! Cieszy tak samo, niezależnie od tego czy bloga odwiedza miesięcznie 10, 100, 1000 czy 10 000 użytkowników. Cieszyć będzie tak samo w przyszłości, jeżeli to miejsce nadal będzie się rozwijać ( a taki mam plan, póki co) .

Dlatego w ramach dzisiejszego wpisu, chciałabym bardzo serdecznie podziękować autorom, których czytam na co dzień i których blogi są ze mną od dłuższego czasu. Oczywiście wybór trzech blogów, wcale nie jest łatwy, bo dobrych i wartościowych treści w Internecie jest bardzo dużo.

A tak na marginesie, jeżeli jeszcze ktoś z Was o akcji Share Week nie słyszał, to może przeczytać tutaj o tegorocznej edycji! A jeżeli jesteście ciekawi, które blogi polecałam rok temu to zapraszam do wpisu Share Week 2017 !

Mynaszlaku.pl

Jeden z blogów regularnie odwiedzanych przeze mnie od bardzo, bardzo dawna. Jeżeli wybieracie się w polskie góry i zastanawiacie się którędy, szukacie opisu szlaku, zajrzyjcie do Mateusza i Angeliki. Oni na pewno już tam byli! Dzięki nim zawsze wiem, którą trasę wybrać, jaki jest stopień jej trudności, jak wyglądają jej charakterystyczne punkty. Przy każdym wpisie jest cała masa zdjęć. I to jakich zdjęć! Pięknych zdjęć!

I chociaż My Na Szlaku wiele razy było dla mnie pomocne, to szczerze mówiąc, to jest tylko jeden z powodów dla których regularnie ten blog odwiedzam. Angelika i Mateusz sprawiają wrażenie po prostu fajnej pary! Tak, że aż miło się na nich patrzy. Czy może być coś fajniejszego niż połączenie pasji i miłości? Dlatego My Na Szlaku to nie jest zwykły anonimowo-poradnikowy blog! To blog za którym stoją ludzie. Tacy ludzie, których chętnie spotkałabym kiedyś na szlaku!

Lifemanagerka.pl

Blog Agnieszki polecałam już w zeszłym roku, nadal jest to jedno z moich ulubionych miejsc w sieci. Lifemanagerka pokazuje jak żyć fajnie i zdrowo, jak umiejętnie zarządzać swoim życiem, jak wygląda praca freelancera, jak znaleźć ciekawe miejsca w Warszawie i nie tylko ( jak na Krakuskę, która w stolicy jest od wielkiego dzwona, to jestem dziwnie mocno zainteresowana wszelkimi wpisami o Warszawie 😉 ) Podoba mi się podejście Agnieszki do tematyki zdrowego stylu życia. Takie podejście, które określiłabym jako… zdrowe!

Mylittlepleasures.pl

Blog Kingi czytam regularnie, prawie od jego powstania. To pięknie pokazane miejsca i ich tradycje, ciekawe doświadczenia zbierane w podróży, to dobra książka, film, który warto obejrzeć, pyszna pizza i cała masa inspiracji. I Włochy! Kinga jest filologiem i tłumaczem języka włoskiego, mieszała we Włoszech, regularnie je odwiedza, więc jeżeli macie sentyment do tego kraju, to MyLittlePleasures jest miejscem, w który na pewno znajdziecie coś dla siebie.

To też blog, którego filozofia jest mi bardzo bliska. Bo życie w końcu składa się z małych przyjemności! Dodatkowo Kingę poznałam osobiście w zeszłym roku na Blog Conference Poznań i od tej pory nie tylko jej blog, ale i jej osoba jest dla mnie dużą inspiracją i siłą napędową do działania!

Wam, moim Czytelnikom serdecznie polecam wspomniane przeze mnie blogi. A Wam, Autorom , serdecznie dziękuję za to, że uczycie i bawicie, za wszystkie pokazane miejsca i motywację do zebrania tyłka z kanapy i fajnego życia!

Znacie blogi, które dziś poleciłam? Czytacie? Jakie blogi najchętniej czytacie na co dzień?

Dodaj komentarz